Yükselen Trend: Lifestyle Mobil Uygulamalar

Yükselen Trend: Lifestyle Mobil Uygulamalar

Yükselen Trend: Lifestyle Mobil Uygulamalar

Artık hayat daha süratli ve mobil! Bizi mekandan, zamandan ve bilimum sınırlandırmadan uzakta kendi istediğimiz düzende destekleyen her şeyi daha çok seviyoruz. Geçtiğimiz zamanlarda Covid-19’un hayatımıza girmesiyle trendleşen mobil sıhhat ve beslenme programlarına göz atmıştık. Hayat tarzımızın esasında yer alan beslenme ve sporun yanı sıra bizi ruhsal ve psikolojik olarak destekleyen, bir şeyler öğrenmemizi sağlayan, hayat kalitemize katkıda tespit edilen Lifestyle programlarını sizin amacıyla derledik. Keyifli okumalar!

Culture Trip

Herhalde gezmeyi sevmeyenimiz yoktur. Fakat pandemiden sonra en süratli tatil planlarımız bile askıya alınınca gezmekle aramıza otomatik bir uzaklık girdi. Yine de gelen güzel zamanlarda gerçekleştireceğiniz tatil planlarında kesinlikle telefonunuzda olması lüzumen Culture Trip ile tanışmanızı istedik. Bu program koordinatınızı algılayarak size o yerle alakalı yazılmış bütün yazıleri, içerikleri sunuyor. Nereyi gezmelisiniz? Nerede yemelisiniz? Üstelik bunu gerçekleştirme amacıyla orada olmanıza lüzum yok, koordinat araması ile de bu verilere ulaşabilirsiniz.

Akademia

Onlarca kategoride 3.000+ yazı ile Akademia, resmen çağdaş çağın kültür ansiklopedisi. Her gün eklenen 10+ yeni yazı ile dev arşivinde ne ararsanız bulabilirsiniz. Üstelik yorum yapma özelliği ile başka program kullanıcıları ile fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Akademia üzeride eriştiğiniz içerikleri sosyal mecralarda paylaşabilir daha çok iletişim oluşturabilirsiniz.

DailyArt

Resim sanatıyla ilgilenir misiniz? Öyleyse DailyArt tam sizin amacıyla. Arşivindeki binlerce yapıt ve yapıtlar ile alakalı bilgi, yüzlerce sanatçıya dair biyografi ve dünya genelindeki 500+ müzenin koleksiyon verileri bundan sonra cep telefonunuzda. Uygulamaya her gün yeni yapıt ve sanatçılarla alakalı içerikler ekleniyor. Kendinizi sanatla doldurmanıza yardımcı olan DailyArt size Widget özelliği de sunuyor.

Google Arts & Culture

Google’a ait olan bu program ile dünyanın kültürel varlığı ve sanatına mobil cihazlarınızdan basitçe erişebilirsiniz. 80+ ülkeden 2000+ kültür kurumunun bütün arşivini derleyen Google bu mobil program ile size kültürel gelişim imkanı sağlıyor. Hem de mobil program içerisinden fotoğraflarınızı editleyebiliyor ya da çevrimiçi müze turlarına katılabiliyorsunuz.

Meditopia

Güçlü bir ruh sağlığını hangimiz istemez? Bunu sağlamanın en iyi yollarından biri meditasyon üstelik Meditopia ile bu mobil cihazlarınızda bundan sonra çok kolay. Günlük meditasyon seansları ile kısa bir mola vermenize ve iyi bir uyku çekmenize yardımcı olan mobil program ile eksperler doğrulusunda hazırlanmış onlarca içeriğe ulaşabiliyorsunuz. Temiz bir zihin amacıyla telefonunuzda bulunması lüzumen bir mobil program.

Memrise

Kişisel gelişim sürecinize değişik dillerle devam etmek istiyorsanız, Memrise yardımıyla derli toplu kullanım ile 10+ yabancı dili süratli ve kalıcı şekilde öğrenmeniz mümkün! Memrise, classic yabancı dil öğrenme programlarından değişik olarak kullanıcıları amacıyla enteresan video içerikler, günlük dili basitçe kullandıran egzersizler ve özel beceri, hatırlatma testleri de içeriyor.

Habitify

İyi alışkanlıklar edinip, size zarar veren alışkanlıklarınızdan kurtulmak mı istiyorsunuz? Habitify yardımıyla kişiselleştirebileceğiniz günlük bildirimler ile sıhhat, günlük rutinler, yeme – içme ya da yapılacak işler konusu ile alakalı alışkanlıklarınızı düzenleyebilirsiniz. Widget kullanım özelliği yardımıyla ise hedeflerinizi sıksık göz önünde tutmanız mümkün.

Piri

Piri mobil bir sesli seyahat rehberi! Uygulamanın arşivinde dünyanın pek çok değişik gezi ve kültürel lokasyonlarına dair sesli rehberlik hizmeti alabiliyorsunuz. Size harika hikayeler anlatıyor, üstelik arşive erişmek amacıyla orada olmanıza lüzum yok! Lokasyonu program üzerinden seçebilir ve usta rehberlerin harika bilgi birikimine derhal ulaşabilirsiniz.

SoloLearn

Google Play menfaatli programlar listesinde sıkça karşınıza çıkabilecek bir mobil program olan SoloLearn kod yazmayı öğrenmek isteyenler amacıyla özel olarak tasarlandı. Her seviye amacıyla değişik eğitimlerle SoloLearn’de HTML5, CSS3, JavaScript, JQuery, Python, Java, Kotlin, C++ gibi pek çok değişik kodlama dilini öğrenebilirsiniz.

YogaStudio

Zihniniz ve vücudunuzu koordineli bir şekilde ilerletmek istiyorsanız, binlerce senelik bir geleneğe başvurabilirsiniz. Yoga Studio 80+ video ile asli yoga setlerini bir araya getiriyor. Çevrimdışı kullanım özelliği ile dilediğiniz yerde günlük, haftalık programlarınızı takip edebilir, seviyenize ideal bir Yoga programsı oluşturabilirsiniz.

Sizin de Lifestyle bir mobil program fikriniz mi var? Fark yaratacağına inandığınız projeniz amacıyla şirketimizin eksperlerinden danışmanlık alabilir, Doğa Reklam ve Digital Marketing'in tecrübeli ekibi ile projenizi harika bir mobil programa dönüştürebilirsiniz. Bizimle internet sayfamızdaki formlar üzerinden derhal iletişime geçebilirsiniz.